"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

 "הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

"הטו אזנכם ולכו אלישמעו ותחי נפשכם".

תחזית שנתית  לשנת 2020/תש"פ  על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט.

קוראיי היקרים שנה טובה,

ברוך השם המון שאלות לגבי מהותה של השנה החדשה הונחו על שולחני. אין לי כוונה להתנבא בשאלות שקשורות במה יהיה בביטחון, בכלכלה או בחינוך וזאת מכיוון שאני מאמין באמונה שלמה, שלהתנהגות המוסרית שלנו כבני אדם שביחד יוצרים קהילה ועם, יש השפעה ישירה על איכות מצבנו הביטחוני, הכלכלי והאישי כאחד. אני מאמין, שהמעשים שלנו, המחשבות שלנו והמילים שלנו יוצרים את המציאות שאותה אנו נפגוש בעתיד. אם כך אחיי, שנה טובה זה בידיים שלנו!! הן כיחידים והן כעם. אחדות, מוסר ויושר לאומי יבטיחו לנו כעם, ביטחון, ושלווה וגשם. התחברות למהות הרוחנית שגלומה וצפונה בשנת 2020/תש"פ תוביל אותנו ב"ה להגשמה ולמציאת נתיבים חדשים של הארה ותובנות רבות משמעות לנו ולעולם כולו. אז לכול הסקרנים אני מצרף את המהות הרוחנית שגלומה בשנה החדשה 2020/תש"פ שבאה בעזרת השם על כולנו לטובה וזאת בעזרת התָרולוגיה ותורת קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית.

שאו ברכה, שנה טובה ואלוהים אתכם!!

…קלף המגדל  קלף הטארוט השנתי לשנת 2020/תש"פ…

השתייכות: ארקנה הבכירה

 

מספר הקלף: הוא 16.

 

ערך גימטרי: 80

 

מספר האות: 17

 

משמעות אסטרולוגית : כוכב מאדים ונגה פועל על כוכב חמה באמצעות מאדים.

 

משמעות בעץ החיים הקבלי : נתיב מס' 27 בעץ החיים המחבר בין ספירת נצח לספירת הוד.

קלף הטארוט שמייצג את שנת 2020/תש
קלף הטארוט שמייצג את שנת 2020/תש"פ

תיאור לשנת – תש"פ/2020 : הקלף השנתי קלף המגדל מלמד על כך שמצפה לנו שנה אגרסיבית ופעילה מאוד. הקלף מסמל מצבים ונסיבות חיצוניות אשר יש בכוחם להוביל לשינויים שלא היינו מוכנים לעשות בעצמנו ולכן השינויים הללו נכפים עלינו מבחוץ והם יאלצו אותנו בשנה זו להשתנות ולהסתגל למצב חדש בעל כורחנו. זו שנה של תהפוכות, שנה של שינויים חדים ותנודתיות רבה. בשנה זו נראה שבירה והרס של מצב ישן שכבר לא מתאים לנו וזאת כחלק מרצון לנסות וליצור מצב חדש וטוב יותר. בשנה הזו, נהיה עדים לתהפוכות גדולות שיובילו לשינויים דרמטיים אשר ישפיע לשלילה על העולם כולו. כמו למשל: קריסה של משטרים, הפיכה שלטונית והחלפת מנהיגים אסון טבע כמו רעידת אדמה חזקה או קריסה כלכלית של גוף גדול או מדינה גדולה  שגוררים את כול השוק בעולם למצב של מפלה וסחרור. מצב של מתיחות שמובילה למלחמה ומאבקים. כול אלו, מובילים את החברה הכלל עולמית לפילוג ולפלגנות. זו שנה של החלה של סדר עולמי/לאומי/אישי חדש. שמתפתח כתוצאה מהתמודדות אל מול חולי גדול כגון מגיפה בריאותית חוצת גבולות, או אסון טבע קשה  (רעידת אדמה) שיוצרם ומובלים למשבר אקולוגי/כלכלי/ביראותי בקנה מידה גדול  שמצריך ומחייב שיתוף פעולה כדי להתמודד עם תוצאות האירועים . שנת 2020/תש"פ אכן רוויית תהפוכות אשר יכולות להראות בהתחלה כאסון כבד אך לאחר זמן מה, נוכל להבין כי הדברים שקרו (גם אם לא היו קלים) הם הסירו מעלינו גורמים שהגבילו ועיכבו אותנו וכי למעשה בשורה התחתונה הדברים קרו לטובה. ומכוון שעל פי רוח הגישה היהודית
"אין רע בא מלמעלה" ב"ה מעז עוד יצא מתוק

משמעותו הרוחנית של שנת 2020/תש"פ: מבחינה רוחנית משמעותה, של שנת 2020/תש"פ היא לגורם לנו להגיע לידי אמונה אבסולוטית בשם ומתוך כך ליצור אחדות אם לא בדרך טובה ומתוך רצון אז להגיע לאחדות עכב צרה ואסון . ואכן לצערי, בשנה זו מציב מולנו בורא עולם מצבים לא קלים אשר יכפו עלינו שיתופיי פעולה עם כול הסובבים אותנו ויאלצו את כולם להתאחד גם עם אויב מר וזאת לצורך לחימה באויב, אסון או משבר משותף שלא מבחין בין קרבנותיו ,שחוצה גבולות, לאומיים, דתות ודעות ולא ניתן להביסו  לבד.

מטרתו הרוחנית של שנת 2020/תש"פ: היא  לבחון אותנו במידת האמונה ומידת הביטחון לתת לנו לבני האדם עוד הזדמנות להביא את העולם הפנימי שלנו ואת העולם החיצוני לנו לידי אחדות וגם אם זו אחדות שנובעת מכורך, עקב אסון שמאלץ אותנו לקירוב לבבות וכך מתוך שלא לשמה, ב"ה יהיה לשמה . 

האחדות המושלמת: האחדות המושלמת כך למדנו חכמים, צריכה להתקיים בשלושה רמות/רבדים: אחדות ברובד הגוף, אחדות ברוב הנפש ואחדות ברובד הנשמה . יש לזכור כי אחדות ישראל היא תנאי הכרחי להשראת השכינה. 

אחדות ברובד גוף: היא אחדות פרטית, אישית ביניכם לבין עצמכם כלומר להיות לישרי לב עם עצמכם,  להיות ישרי לב עם עשייתכם, להיות לישרי לב עם חייכם וכדומה..  

אחדות ברובד נפש: היא אחדות קולקטיבית לאומית שמאחדת אותנו כעם איש אל מול אחיו מתוך ידיעה ברורה שכול ישראל ערבים זה לזה. כלומר לפעול בתום לב עם כולם. לפעול בתום לב עם כל אדם וכל חיי

אחדות ברובד נשמה:  זו אחדות עם 70 אומות העולם שסביבנו וזאת מתוך לב טהור ללא התנשאות או אגו. אחדות ברובד נשמה היא זו שמעניקה כבוד לצלם אלוהים שבו נבראנו כולנו כול בניי האדם..

רק שילוב נכון בין שולשת סוגיי האחדות, יוצר אחדות רבת כוח ועוצמה שמורכבת מלב ישר, לב תמים ולב טהור . רק אחדות שכזו מובילה לדבקות בשם יתברך מתוך אמונה ש"ביום ההוא יהיה יהוה אחד ושמו אחד"!! 

איך מגיעים לידי אחדות שכזו?

כאן נכנסת האות פ' לתמונה. האות פ' בעלת ערך גימטרי 80 היא האות שמייצגת את שנה זו (וגם את העשור). לאות הזאת יש גם צורה סופית ף' בעלת ערך גימטרי 800, הפה הוא האיבר אקטיבי ובעל השפה רבה על איכות חיינו לא לחינם נאמר "חיים ומוות ביד הלשון" כלומר: באמצעות הפה ניתן לבנות ולעזור לאנשים על ידי תמיכה ועידוד אך באותה מידה ניתן באמצעות הפה להרוס ולפגוע באנשים על ידי לשון הרע קללות ורכילות כמו למשל הוצאת שם רע על האדם ועל הבריאה. באמצעות הפה אנחנו מסוגלים להרוס עולמות ולבנות עולמות. זהו הכלי דרכו אנו מבצעים את השינויים החזקים ביותר בחיינו לכן בשנה זו וגם בעשור הקרוב (עשור הפ') מוטלת עלינו אחריות רבה לתקן את חטאי הדיבור והלשון  להשתמש בפה בצורה נכונה הן בחינה רוחנית על ידי דיבור זך ונקי והן בחינה ארצית חומרית על ידי זה שנסגל תזונה נכונה ולא נכניס לתוך הפה שלאנו מאכלות אסורים ומאכלים בלתי בריאים. דיבור בקדושה ואכילה בקדושה יהפכו ב"ה את הפה שלנו לפה קדוש, פה שמפיק מרגליות , פה שמשנה גורלות ופה שבורא עולמות.

טיפ לשנה מוצלחת יותר: בשנה שחלפה תשע"ט תקננו את חטאי העין והראייה. בשנה הזו 2020/תש"פ שבא ב"ה על כולנו לטובה אנו נדרשים לתקן את חטאי הפה והלשון… לכן רכשו במהרה חוכמה וכלים רוחניים ומעשיים לעשות זאת וב"ה תיקנו את עולמכם….  שנה מוצלחת ואלוהים איתנו בוא ביחד נעזור לו לעזור לנו..

 "כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

שנה טובה ואלוהים אתכם!!

052-3646914

ייעוץ תרולוגי אישי בקלפי טארוט ועל פי רוח הגישה היהודית- 

מטרת הייעוץ היא לא לנחש את העתיד, אלה לבורא אותו.  בואו ב"ה לראות את הקלפים ולהקשיב למילים,  בואו ב"ה לקשר קישורים וליצור תובנות, בואו לחוות הארה ולבצע שינוי, בואו להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק.

אתם מחפשים את שביל הזהב?

רוצים להבין מה עובר עליכם ולמה? אם גם אתם רוצים להבין למה זה קורה? ואיך ניתן לשנות? זה הזמן להגיע לייעוץ תרולוגי ולהכוונה בעזרת הקלפים. הייעוץ שיאפשר לכם להשתמש ברשות הנתונה בתבונה כדי שתוכלו בעזרת השם להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק 

אבחון זוגי בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט..

מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם? אבחון זוגי בעזרת בקלפי טארוט זו דרך מדהימה ומרתקת שמעניקה לכם את היכולת לשקף ולבחון את טיבה, איכותה וחוסנה של הזוגיות שבה אתם נמצאים. וביושר וללא משוא פנים, לעשות את כל מה שנחוץ וצריך על מנת שתהיו מאושרים. האבחון הזוגי התרולוגי . איננו נובע מחוסר שלווה בזוגיות, אלה הוא בא להעניק לבני הזוג את היכולת לא רק לשמר את השלווה שקיימת, אלה גם לחזק אותה ולהדגיש את הצד החיובי שבזוגיות שלהם

052-3646914 ייעוץ והכוונה זוגית בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט