"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

"הטו אזנכם ולכו אלישמעו ותחי נפשכם".

תחזית תָרולוגית לשנת 2020/תש"פ לבני מזל קשת

 על פי התָרולוגיה וקלפי הטארוט.

תחזית שנתית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשנת תש"פ/2020

8 ה חרבות הקלף השנתי מזל קשת

8 החרבות הקלף השנתי של בני מזל קשת

קשת: הקלף השנתי שמונה החרבות בשנה זו אתם נתונים תחת המון עומס פיזי, שכלי ורגשי כאחד. התחייבויות שלקחת על עצמכם בדעה צלולה כגון לימודים, או פרויקט כזה או אחר, יוצרים בחייכם לחץ, דאגה ועומס רב והדבר מוביל לחששות שמא לקחת על עצמכם קצת יותר ממה שאתם מסוגלים לשאת. הקלף השנתי מלמד על שנה לא קלה, רווית מחשבות שיוצרות תחושת כבילות ושיעבוד למקומות ואנשים כמו בן זוג או מקום עבודה וכו' או דעות שמגבילים את התפתחותכם. הקלף השנתי מלמד על הרצון להשתחרר, לפרוץ גבולות, לצאת לחופש, לשנות את החיים, לחפש משמעות, לפתוח דף חדש. כל זה ויותר, אתם רוצים לעשות למען עצמכם אבל… הפחדים שמתחוללים בראשכם משתקים אתכם מלפעול. הפחד מעוני, הפחד מכישלון, הפחד מפני ביקורת, הפחד מדחייה והפחד מאובדן האהבה, הפחד מחולי והפחד מהמוות אלו הם הפחדים אשר מונעים מכם לבצע את השינוי. רצוי שתדעו, הקלף השנתי שלכם מלמד שלפחדים שלכם אין כל אחיזה במציאות. ואם רק תאמינו בעצמכם ותפעלו, תופתעו לגלות שמהעבר השני של הפחדים שלכם נמצא האושר שלכם. הצהירו הצהרות חיוביות בקשר אל עצמכם. הצהרות חיוביות הן משפטים שנועדו להעצים ולשנות אותנו. המסר שלהן מופנם על-ידי שינון וחזרהזו היא שנה אפרורית ורוויות מחשבות ורבים מבני מזל קשת יחושו כי הם כבולים לדעות קדמות, למקומות או לאנשים שאינם מאפשרים להם להתפתח ולהתקדם כפי שהם היו רוצים באמת. תהליך זה של כבילות, מוגבלות או חוסר יכול להניע תהליכים יוצר עגמומיות נפש וחוסר חדוות חיים שמלווה אתכם הן בבית והן בעבודה. שאלות של אמון ויושר עולות השנה על הפרק, הקלפים מצביעים על כך שתהליכים ואירועים שמתרחשים סביבכם אינם מתרחשים ממקום נקי וישר. לכן השנה יהיה עליכם לגלות ערנות ולהימנע מנאיביות יתר שעלולה להסב לכם נזק. זוגיות: גם כאן ניתן לראות שהשנה הקרובה מזמנת לכם מבחנים רבים שהמוטיב העיקרי שלהם קשור באופן בו אתם בוחרים לתקשר עם בן הזוג. באופן כללי ניתן לומר שבשנה זו הזוגיות שלכם משותקת, דבר שמצביע על משבר. רצוי ומומלץ לפנות לייעוץ והכוונה שיסיעו לכם להשתחרר מהמחנק הזוגי בו אתם מצויים. לרווקים: קשר עם בן זוג שפנוי פיזית אבל לא רגשית מעורר בלבול. בריאות: הילינג או כל טיפול אנרגטי אחר יספקו לכם בשנה זו הגנה מפני פגעי החשיבה השלילית ויחזקו את המערכת החיסונית שלכם. ראש השנה יוצר תהליך של חשבון נפש שבעיתוי אין לכם הרבה חשק לשמוח. רצוי להתעלות מעל הרגשות הללו, ולהעניק לעצמכם את הזכות לשמוח ולחגוג עם חברים ואנשים שאהובים אתכם. הכוונה רוחנית: שנת תש"פ/2020 תעמוד בסימן היכולת שלכם להתמודד אל מול הפחדים שמלווים את חיינו. גם כשהמצב קשה, ובדרך הטבע אנו לא מצליחים לראות אפילו נקודה אחת של אור בקצה המנהרה, עדיין 'לא אבדה תקוותנו'. ה' יכול לעזור להשתדלות שלנו שתצליח הרבה מעבר למצופה, ואם נזכה לכך, אפילו מעבר לטבע הדברים. אז אל ייאוש!! בשנה זו יתכנו ביקורים במקומות סוגרים כמו למשל: בית חולים, מוסד כזה או אחר כמו בית כלא, בית הבראה וכדומה.  שנה ברוכה ואלוהים אתכם!! 

 "כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

שנה טובה ואלוהים אתכם!!

052-3646914

ייעוץ תרולוגי אישי בקלפי טארוט ועל פי רוח הגישה היהודית- 

מטרת הייעוץ היא לא לנחש את העתיד, אלה לבורא אותו.  בואו ב"ה לראות את הקלפים ולהקשיב למילים,  בואו ב"ה לקשר קישורים וליצור תובנות, בואו לחוות הארה ולבצע שינוי, בואו להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק.

אתם מחפשים את שביל הזהב?

רוצים להבין מה עובר עליכם ולמה? אם גם אתם רוצים להבין למה זה קורה? ואיך ניתן לשנות? זה הזמן להגיע לייעוץ תרולוגי ולהכוונה בעזרת הקלפים. הייעוץ שיאפשר לכם להשתמש ברשות הנתונה בתבונה כדי שתוכלו בעזרת השם להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק 

אבחון זוגי בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט..

מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם? אבחון זוגי בעזרת בקלפי טארוט זו דרך מדהימה ומרתקת שמעניקה לכם את היכולת לשקף ולבחון את טיבה, איכותה וחוסנה של הזוגיות שבה אתם נמצאים. וביושר וללא משוא פנים, לעשות את כל מה שנחוץ וצריך על מנת שתהיו מאושרים. האבחון הזוגי התרולוגי . איננו נובע מחוסר שלווה בזוגיות, אלה הוא בא להעניק לבני הזוג את היכולת לא רק לשמר את השלווה שקיימת, אלה גם לחזק אותה ולהדגיש את הצד החיובי שבזוגיות שלהם

052-3646914 ייעוץ והכוונה זוגית בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט