"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

"הטו אזנכם ולכו אלישמעו ותחי נפשכם".

תחזית תָרולוגית לשנת 2020/תש"פ לבני מזל עקרב

 על פי התָרולוגיה וקלפי הטארוט.

תחזית שנתית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשנת תש"פ/2020 

3 המטבעות הקלף השנתי של מזל עקרב

עקרב: קלף השנתי שלוש המטבעות תש"פ/2020 חיובית מאוד בעבורכם. הדגש בשנה זו יעמוד על קבלת שכר בגין מאמצים שהשקעתם בעבר. שנה של הסמכה וקבלת תעודה או רישיון להתחיל ולפעול להתחיל ולממש את היעוד אותו סללתם לעצמכם. התמודדות אל מול פחד כזה או אחר עשויה לגרום לעיכוב לכן חשוב שתדעו שאין כול מקום לחשש ולפחדים אותם אתם חווים אין אחיזה במציאות ותפקידם הוא לגרום לכך שתפספסו את חייכם אז יאללה.. בתש"פ/2020, מגיע לכם תמורה מאת השם אז בואו לקבל אותה. למה אתם מחכים??. תש"פ/2020 באופן כללי: שנה מוצלחת. שיתוף פעולה עם הסובבים אתכם מוביל להכרה במעמדכם. שנה טובה ליזום ליצור להמציא ולהוציא אל האור תוכניות, חלומות ומעשיים. ושוב אני חוזר לנועזים ולמאמינים צפויה הצלחה. זו שנה של התחייבות לטווח רחוק כמו למשל הרשמה ללמודים שנמשכים 3 שנים ויותר או כניסה להשקעה שתניב רק בעוד כשלוש שנים, או התחיבות זוגית כמו למשל נתארס ונתחתן בעוד 3 שנים. אהיה אשר יהיה ההתחייבות חיובית וב"ה תניב בעבורכם פרות בעתיד. כספים: המהות של תש"פ/2020 היא חומרית מעיקרה ותהליכים שקשורים בביטחון כלכלי וביכולות כלכליות ידרשו את ההתייחסות הראויה. קבלת כספים כגון: מלגה, ירושה, הלוואה, פיצויים, שחרור של תוכנית חיסכון וכו" מעניקים מעט אופטימיות ותקווה. שנה טוב לרכישה גדולה ומשמעותית כגון דירה, רכב סוס, סירה, יהלום ועוד. בעבודה: תש"פ/2020 מעניקה לכם הזדמנות טובה לפרוץ לתודעה של הממונים עליכם. שנה של התמקצעות ושיפור עצמי שיש בכוחם להשפיע לחיוב על שכרם בשנים הבאות. לדורשי העבודה: ניתן לראות בשנה זו חזרה למעגל העשייה. שינוי קל בקורות החיים שכתבתם עשוי לזרז בעבורכם את התהליך. זוגיות: תש"פ/2020 טובה לרווקים שבניכם זו שנה נהדרת לרענן את אילן היוחסין שלכם, לאוורר את הביטחון העצמי שלכם ולצאת ולפרגן לעצמיכם את בן הזוג הראוי לאחד שכמותכםלנישואין: תש"פ/2020 מאפשרת לכם אם רק תבחרו לעשות זאת להכניס קצת אור לעולמכם הזוגי. מציאת ויצירת תחומי עניין משותפים בניכם לבין בן הזוג שלכם זה חובה!! וזו התרופה שתשיב לכם את הברק הזוגי לעיניים. לסיכום: שנה חיובית בפתח הצבת מטרות לטווח הרחוק חיובית בעבורכם. צורך בהכנת תשתית כלכלית איתנה. יש להימנע מניצול לרע של כוח כלכלי להשגת מטרה כזו או אחרת. שנה טובה ואלוהים אתכם!! 

 "כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

שנה טובה ואלוהים אתכם!!

052-3646914

ייעוץ תרולוגי אישי בקלפי טארוט ועל פי רוח הגישה היהודית- 

מטרת הייעוץ היא לא לנחש את העתיד, אלה לבורא אותו.  בואו ב"ה לראות את הקלפים ולהקשיב למילים,  בואו ב"ה לקשר קישורים וליצור תובנות, בואו לחוות הארה ולבצע שינוי, בואו להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק.

אתם מחפשים את שביל הזהב?

רוצים להבין מה עובר עליכם ולמה? אם גם אתם רוצים להבין למה זה קורה? ואיך ניתן לשנות? זה הזמן להגיע לייעוץ תרולוגי ולהכוונה בעזרת הקלפים. הייעוץ שיאפשר לכם להשתמש ברשות הנתונה בתבונה כדי שתוכלו בעזרת השם להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק 

אבחון זוגי בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט..

מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם? אבחון זוגי בעזרת בקלפי טארוט זו דרך מדהימה ומרתקת שמעניקה לכם את היכולת לשקף ולבחון את טיבה, איכותה וחוסנה של הזוגיות שבה אתם נמצאים. וביושר וללא משוא פנים, לעשות את כל מה שנחוץ וצריך על מנת שתהיו מאושרים. האבחון הזוגי התרולוגי . איננו נובע מחוסר שלווה בזוגיות, אלה הוא בא להעניק לבני הזוג את היכולת לא רק לשמר את השלווה שקיימת, אלה גם לחזק אותה ולהדגיש את הצד החיובי שבזוגיות שלהם

052-3646914 ייעוץ והכוונה זוגית בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט