"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

"הטו אזנכם ולכו אלישמעו ותחי נפשכם".

תחזית תָרולוגית לשנת 2020/תש"פ לבני מזל תאומים

 על פי התָרולוגיה וקלפי הטארוט.

תחזית שנתית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשנת תש"פ/2020

חמש גביעים הקלף השנתי מזל תאומים

חמש גביעים הקלף השנתי מזל תאומים

תאומים: הקלף השנתי חמש הגביעים – המוטיב המרכזי שיאפיין השנה את בני מזל תאומים יהיה הצורך להתמקד בחצי הכוס המלאה ולהכיר תודה. בשנה זו, בני מזל תאומים יפנו את מבטם פנימה לתוך עצמם ומתקיים בהם הצורך להרהר, לחשוב ולהיות לבד עם עצמם. יש בלבכם רצון עז להתקדמות ולהישגים אך הצלחתכם בשנת תש"פ/2020 תלויה בלימוד ובכך שלא תתעקשו על שום  דבר יותר מידי. תש"פ/2020 באופן כללי: הצורך בשינוי או שיפור בתחום כזה או אחר בחייכם ברור וידוע לכם היטב עוד מהשנה שחלפה והקושי העיקרי שניצב בפניכם הוא הפחד מתהליכי היישום על כל הכרוך בהם. עליכם לדעת ולהבין שבכול סוף טמון הזרע להתחלה חדשה ולהזדמנויות חדשות של צמיחה ושיפור עצמי. התחברות לגישה זו תאפשר לכם להשתחרר מכבלי העבר מתוך תחושת תודה על כל אשר הפקתם מתקופה זו. בעבודה: התחושה העיקרית בשנה זו מאותתת לכם שהגיעה העת לעשות דברים אחרים ומעניינים יותר. ניתן לומר שרבים מכם חשים שתהליך הצמיחה האישית שלכם מואט על ידי עבודתכם. כדי להיחלץ ממצב זה, יהיה עליכם בשנה זו להקצות לעצמכם קצת יותר זמן איכות מחוץ למסגרת העבודה. הרשמה לסדנאות, הרצאות וחוגים בשעות הערב יאפשרו לכם לעבור את התהליך מבלי לחוש ממורמרים כלפי מקום עבודתכם. זוגיות: בשנה שחלפה חל ריחוק מסוים שנובע מקמצנות רגשית והעדר תחושת שותפות. לא אחת הרגשתם בלבכם שבן הזוג שלכם אינו מבין אתכם ואינו מגלה בכם עניין כבעבר והדבר הוביל להתרחקות רגשית ולזוגיות צוננת. אם לא תשנו משהו בחשיבתכם ובעשייתכם, אז מה שהיה הוא שיהיה… לסיכום: קלף 5 הגביעים מלמד שהשנה החדשה תעסוק באופן שבו אתם מתמודדים  עם חוסר שביעות רצון מהתוצאות שהשגתם לגבי נושא כזה או אחר בחייכם. בדיקה עניינית של הדברים תצביע שלמרות התחושות הללו, מצבכם הכללי בסדר. והדבר נובע בעיקר משום שאתם בוחרים להתמקד במה שאין במקום במה שיש. מבחינה רוחנית ניתן לומר, שנשמתכם אינה חשה בנוח במקום בו אתם נמצאים. יתכן ומדובר במקום עבודה בלתי מתגמל, או בקריירה תקועה וחסרת ברק או אולי… בזוגיות לא מספקת. אין זה משנה אם זה אחד מהם או כולם ביחד. עצם העובדה שאתם נמצאים במקום הזה ובמצב הזה, אומר דרשני.  כלומר, הגיע הזמן שבשנת תש"פ/2020, תתחילו לשאול את עצמכם את השאלות הנכונות כגון: מה עלי לעשות כדי לעלות על הדרך הנכונה? מהו הפוטנציאל האישי שלי ואיך לנצלו? איך אני יכול להימנע מלחזור על אותן טעויות? איך אני יכול להימנע מלדרוך במקום? ועוד. . . התשובות לשאלות הללו אמורות להאיר ולפקוח את עיניכם, כך שתוכלו לבוא במגע עם המחשבות או הגורמים שיוצרים דכדוך בלבבכם. שנה טובה ואלוהים אתכם!

 

 "כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

שנה טובה ואלוהים אתכם!!

052-3646914

ייעוץ תרולוגי אישי בקלפי טארוט ועל פי רוח הגישה היהודית- 

מטרת הייעוץ היא לא לנחש את העתיד, אלה לבורא אותו.  בואו ב"ה לראות את הקלפים ולהקשיב למילים,  בואו ב"ה לקשר קישורים וליצור תובנות, בואו לחוות הארה ולבצע שינוי, בואו להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק.

אתם מחפשים את שביל הזהב?

רוצים להבין מה עובר עליכם ולמה? אם גם אתם רוצים להבין למה זה קורה? ואיך ניתן לשנות? זה הזמן להגיע לייעוץ תרולוגי ולהכוונה בעזרת הקלפים. הייעוץ שיאפשר לכם להשתמש ברשות הנתונה בתבונה כדי שתוכלו בעזרת השם להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק 

אבחון זוגי בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט..

מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם? אבחון זוגי בעזרת בקלפי טארוט זו דרך מדהימה ומרתקת שמעניקה לכם את היכולת לשקף ולבחון את טיבה, איכותה וחוסנה של הזוגיות שבה אתם נמצאים. וביושר וללא משוא פנים, לעשות את כל מה שנחוץ וצריך על מנת שתהיו מאושרים. האבחון הזוגי התרולוגי . איננו נובע מחוסר שלווה בזוגיות, אלה הוא בא להעניק לבני הזוג את היכולת לא רק לשמר את השלווה שקיימת, אלה גם לחזק אותה ולהדגיש את הצד החיובי שבזוגיות שלהם

052-3646914 ייעוץ והכוונה זוגית בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט