"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

יעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט בעזרת השם לכול שאלה תשובה..
יעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט בעזרת השם לכול שאלה תשובה..

מזל בתולה – הקלף השבועי !!

 במסורת היהודית מתייחס מזל בתולה לחודש אלול.

תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין 27/03/20 ועד 02/04/20

 

קלף הכוח - הקלף השבועי

קלף הכוח – הקלף השבועי מזל בתולה

בתולה: המסר שמתקבל עבורכם מתוך הקלף השבועי מצביע על כך שבשבוע הקרוב יהיה עליכם למצוא את הדרך, הסבלנות והכוח לסגל התנהגות שבבסיסה התחברות לכוחות רכים ועדינים כדי להשיג את מבוקשכם. חשוב לזכור ששימוש בכוח אגרסיבי גורר בעקבותיו אלימות וכוחנות מן הצד השני לכן בשבוע זה מומלץ לסגל רכות ועדינות עם האחרים וגם עם עצמכם ואז תוכלו להשיג את מבוקשכם. באופן כללי: זהו שבוע בעל גוון חיובי. בשבוע זה יש לפעול בתעוזה בנחישות וברכות פעולות שכלה, יזמנו לכם את מבוקשכם בפרק זמן קצר יותר.  חוסר שליטה בתאוות ורצונות פנימיים עשוי להוביל לכך שהיצר שולט בכם ולא אתם בו. בעבודה: אצל חלקכם קיימת דאגה ולא מעט חשש עקב המצב הכלכלי אולם דווקא בעת הזו צצים הזדמנויות ליצירת רווחים כספיים עתידיים במידה ותשכילו למנף את ההזדמנויות הללו לידי תכלית ועשייה תוכלו ב"ה להפיק רווחים נאים מתוך המצב הקיים. לאלו מכם שעדיין יוצאים למקום עבודתם זהו שבוע די לחוץ אך יחד זאת יש אפשרויות טובות להתפתחות ולקידום אישי. זוגיות: שבוע טוב לביסוס קשרים קיימים סבלנות ואורח רוח הם מצרך חובה בכול קשר. . אירוע משפחתי כגון חתונה, ברית או יום הולדת נחגגים בצמצום אך בשמחה רבה. טיפ לשבוע טוב יותר בימי קורונה: היעדר היכולת של מרבית בני האדם להתמודד עם חוסר הוודאות שכרוך במצב הקיים במציאות הנוכחית שלנו, מעורר דאגות, שמובילות לחרדות, לדיכאון ולפגיעה אנושה ביכולת התפקוד היומיומית. יש מספר דרכים שבהם נוכל להחזיר את הרוגע לחיינו כמו למשל: שימוש בדמיון מודרך, עשיית ספורט, ואימוץ של חשיבה חיובית. גם תפילה ואמונה יש בכוחם להשיב את הנפש ואת הביטחון. קריאת המזמור "אנא בכוח"  תוך כדי ייחודו למצב הקיים, יש בכוחו לחולל נפלאות ולהביא לשיפור בכול תחום ובכול עניין. נסו וב"ה לא תצטערו!! שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

הכוונה רוחנית: "לא תיקום ולא תיטור את בני עמך ואהבת לרעך כמוך אני ה'" (ויקרא, יט: יח) טינה היא סם רעיל שיש להימנע ממנו. טינה מונעת מאתנו לאהוב אנשים אחרים ואת עצמנו.

"יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי."

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי."

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן…