"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

יעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט בעזרת השם לכול שאלה תשובה..
יעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט בעזרת השם לכול שאלה תשובה..

מזל אריה – הקלף השבועי !!

 במסורת היהודית מתייחס מזל אריה לחודש אב.

תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין 27/03/20 ועד 02/04/20

קלף השטן

הקלף השבועי מזל אריה

אריה: המון דאגות על רקע חומרי מעסיקות בשבוע זה את בני מזל אריה. הקלף השבועי מלמד שרבים מכם מתקשים להשתחרר מדרך חשיבה שאינה תורמת לשלוותכם. בשבוע זה יתכנו לא מעט עיכובים וחוסר יכולת להוציא אל הפועל תוכניות ומהלכים שתכננתם מראש. חוסר הבנה בעולם הרוחני יוצר תשתית לקויה שמקשה עליכם להבין את מה שמתרחש סביבכם. דווקא בעת הזו מומלץ לאריות בחום לנסות ולרכוש ידע רוחני כזה או אחר שיאפשר להם להתחבר אל הסביבה ואל מה שקורה סביבם ממקום שלם יותר. באופן כללי: זהו שבוע מורכב וההסתברות להגיע לידי מריבה, סכסוך או חיכוך עם הסובבים אתכם חזקים מתמיד. נטייה להתמכרות כזו או אחרת, מסיטה אתכם מהנתיב הנכון שבו עליכם לצעוד וגורמת לכם לשעבוד ואובדן העצמאות. בעבודה: אצל חלקכם קיימת דאגה ולא מעט חשש עקב המצב הכלכלי אולם דווקא בעת הזו צצים הזדמנויות ליצירת רווחים כספיים עתידיים במידה ותשכילו למנף את ההזדמנויות הללו לידי תכלית ועשייה תוכלו ב"ה להפיק רווחים נאים מתוך המצב הקיים. חשוב בעיקר בעת הזו לפעול ביושר כלפי כול אדם איתו אתם באים במגע עסקי ואל תתנו במצב הקיים ליצר הרע לפתות אתכם לעשיית רווחים קלים שלא ביושר. זוגיות: מתח בתוך התא הזוגי יוצר שבוע בעל נפיצות שעשוי להוביל את הקשר למצב לא נעים. דווקא כעת מומלץ בחום למצוא את הדרך כיצד אתם מתעלים מעל רגשות של כעס וזעם שאינם תורמים דבר. טיפ לשבוע טוב יותר בימי קורונה: היעדר היכולת של מרבית בני האדם להתמודד עם חוסר הוודאות שכרוך במצב הקיים במציאות הנוכחית שלנו, מעורר דאגות, שמובילות לחרדות, לדיכאון ולפגיעה אנושה ביכולת התפקוד היומיומית. יש מספר דרכים שבהם נוכל להחזיר את הרוגע לחיינו כמו למשל: שימוש בדמיון מודרך, עשיית ספורט, ואימוץ של חשיבה חיובית. גם תפילה ואמונה יש בכוחם להשיב את הנפש ואת הביטחון. קריאת המזמור "אנא בכוח"  תוך כדי ייחודו למצב הקיים, יש בכוחו לחולל נפלאות ולהביא לשיפור בכול תחום ובכול עניין. נסו וב"ה לא תצטערו!! שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

 

הכוונה רוחנית: שייקספיר אמר, "הפחדן מת פעמים רבות אך האמיץ מת פעם אחת בלבד". כולנו נמות בסופו של דבר, השאלה היא האם אתם רוצים לחיות? אם ברצונכם לחיות, היו אמתיים. דעו למען איזו מטרה אתם מוכנים להקריב את חייכם ואז חייכם יהיו חיים ותוכלו להפיק את ההנאה הנשגבת ביותר מעצם קיומכם.