"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

יעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט בעזרת השם לכול שאלה תשובה..
יעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט בעזרת השם לכול שאלה תשובה..

מזל סרטן – הקלף השבועי !!

 במסורת היהודית מתייחס מזל סרטן לחודש תמוז. 

תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין 27/03/20 ועד 02/04/20

קלף השוטה

קלף השוטה הקלף השבועי מזל סרטן

סרטן: היכולת להתחבר אל אופטימיות מגובה באמונה עומדת במרכזו של שבוע זה. הקלף השבועי של הסרטנים מזמין אותם בשבוע זה להתחבר לאמונה פנימית שאומרת שהכול יהיה בסדר ולהרשות לעצמם לזרום אל עבר הלא  נודע ללא חשש ופחד. נכון שבמצב ששורר היום זה לא קל או פשוט אבל זה בהחלט אפשרי והתחברות לאמונה שכזו גם בשם יתברך וגם בעצמכם, היא הדרך היחידה שבה תאפשרו לעצמכם להמשיך ולתפקד מתוך מקום של שליטה ולא מתוך מקום של פניקה ובהלה. באופן כללי: זהו שבוע בעל השראה רוחניות. זהו שבוע חיובי שיאפשר לרבים מבני מזל סרטן להתחבר אל עשייתם מתוך מקום של הבנה, הכלה והתחשבות הדדית בסובבים אותם. עבודה: אצל חלקכם קיימת דאגה ולא מעט חשש עקב המצב הכלכלי אולם דווקא בעת הזו צצים הזדמנויות ליצירת רווחים כספיים עתידיים במידה ותשכילו למנף את ההזדמנויות הללו לידי תכלית ועשייה תוכלו ב"ה להפיק רווחים נאים מתוך המצב הקיים. לאלו מכם שאיבדו את מקום עבודתם, מומלץ לא ליפול לתוך מרה שחורה אלא להתאים את מצבם הכלכלי לנוכח המצב הקיים מתוך ידיעה ואמונה שב"ה עוד מעט הכול יחלוף ויהיה בסדר. זוגיות: חוסר חשק אוטם אתכם מלהיפתח אל בן הזוג שלכם. זכרו שדווקא כעת בימים של קורונה המקום הטוב ביותר לשאוב ממנו עידוד ונחמה הוא בין זרועותיו של בן זוג מבין ותומך. לכן חשוב מאוד להתעלות מעל רגשות אי חשק ולמצוא דרכים לתת לזוגיות שלכם את מקומה גם בתוך הבידוד שנכפה עלינו. טיפ לשבוע טוב יותר בימי קורונה: היעדר היכולת של מרבית בני האדם להתמודד עם חוסר הוודאות שכרוך במצב הקיים במציאות הנוכחית שלנו, מעורר דאגות, שמובילות לחרדות, לדיכאון ולפגיעה אנושה ביכולת התפקוד היומיומית. יש מספר דרכים שבהם נוכל להחזיר את הרוגע לחיינו כמו למשל: שימוש בדמיון מודרך, עשיית ספורט, ואימוץ של חשיבה חיובית. גם תפילה ואמונה יש בכוחם להשיב את הנפש ואת הביטחון. קריאת המזמור "אנא בכוח"  תוך כדי ייחודו למצב הקיים, יש בכוחו לחולל נפלאות ולהביא לשיפור בכול תחום ובכול עניין. נסו וב"ה לא תצטערו!! שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

 

הכוונה רוחנית: משהו על אהבה עצמית – צ'ארלי צאפלין אמר: "כאשר אהבתי את עצמי באמת הבנתי שתמיד בכל הזדמנות אני הייתי במקום הנכון, בשעה הנכונה ובדקה הנכונה ואז יכולתי להרפות. היום אני יודע שיש לזה שם: "הערכה עצמית". כאשר אהבתי את עצמי באמת יכולתי להבחין שהיגון והסבל הרגשי שלי הם רק אזהרות שאני הולך נגד האמת הפנימית שלי."

"יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי."

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי."

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן…