"הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

תרולוגיה

תרולוגיה - תורת קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית. להפוך כל חושך לאור, לצאת מעבדות לחירות. מבית מדרשו של עוזי הכוהן... 

מזל סרטן - הקלף השבועי !!

 במסורת היהודית מתייחס מזל סרטן לחודש תמוז. 

תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין 08/11/19 ועד 14/11/19

קלף השטן

הקלף השבועי מזל סרטן

סרטן: כניעה ואו התמכרות לדחף, פחד או יצר שאתם מתקשים לשלוט בו תהליך זה מצריך מכם לקיחת אחריות וזאת כדי שב"ה "לא תתורו אחרי לבבכם ואחרי עיניכם אשר אתם זונים אחריהם". בקיצור, בשבוע זה, עליכם לדעת להתמודד ביעילות מול גירויים פנימיים או חיצוניים שמסיטים אתכם מהאיזון. רבים מבני מזל סרטן נמצאים בעת של מבחן כזה או אחר שבו עליהם להביט לשטן בלבן של העיניים ומבלי למצמץ, לזקוף את ראשם מתוך אמונה תמימה בשם יתברך ובדרכו. השבוע הימנעו מלהישאב אל תוך מרה שחורה ורגשנות יתר. באופן כללי: פתיל קצר וחוסר סבלנות יכולים לחולל בשבוע זה מאבקים שאין בהם כול צורך. זכרו שבשבוע זה אתם מצויים במבחן ולכן אל תתפתו לכעס, לפחד או לכול דבר אחר. הקלפים ממליצים לכם לא להתפרץ ולשלוט ברגשותיכם. רק התנהגות בוגרת שבבסיסה האמונה שיש בכוחכם להתמודד אל מול כול אתגרי היקום תבטיח לכם את היכולת לעמוד בהצלחה בכול מבחן. בעבודה: אין לכם הרבה חשק להיות אבל אין ברירה. חשוב מאוד להקפיד ולהיזהר מתאונות קטנות ומעצבנות שעשויות להתרחש בגלל חוסר תשומת לב וריחוף. כמו כן הקלפים מצביעים על כך שיש מי שמרכל ומדבר עליכם והדבר גורם לאנרגיות שליליות, לחוסר חשק ולבלבול. אל תתביישו לחמס והגנו על עצמכם בעזרת עשייה, חשיבה חיובית, תפילה ואמונה. זוגיות: יש לכם ספקות לגבי הקשר בו אתם מצויים אך אינכם עושים דבר על מנת לתקן או לשנות. כלפי חוץ אתם בוחרים להציג תמונה של עסקים כרגיל אך עליכם לזכור שבעיות אינן נפתרות מעצמן והתחמקות מטיפול רק מחריף את המצב. כספים: אין זה שבוע טוב לבזבוזים. שימרו על כספכם. טיפ לשבוע טוב יותר: הקדישו מעט זמן ללמוד על מעלותיו וסגולותיו של הפיוט "אנא בכח".  .(חפשו בגוגל).  הדבר יחזק את נפשכם. שבוע טוב ואלוקים אתכם. 

 

הכוונה רוחנית: הבחירה החופשית היא כוח אנושי ייחודי המאפשרת למשתמש בו כראוי למצות את החיים באופן מלא. שימוש נכון בבחירה החופשית מביא יופי ושלמות לעולם. ניצול לרעה של הבחירה החופשית מביא להרס ולחורבן.

 

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

052-3646914 

טלטארוטרפיה ייעוץ טלפוני בתשלום

 

תשע"ט בראי התָרולוגיה וקלפי הטארוט

תחזית שנתית בעזרת קלפי
הטארוט - תש"פ

תש"פ בראי התָרולוגיה - תחזית שנתית לבני מזל סרטן