"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

יעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט בעזרת השם לכול שאלה תשובה..
יעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט בעזרת השם לכול שאלה תשובה..

הקלף השבועי !! – מזל תאומים.

במסורת היהודית מתייחס מזל תאומים לחודש סיוון. 

תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין 27/03/20 ועד 02/04/20

 

מלכת המטות הקלף השבועי של מזל תאומים

תאומים: היכולת להרעיף חום, אהבה וסובלנות כלפי הסובבים אתכם נבחנת בשבוע זה. נכון יש לכם מלא סיבות להיות בלחץ אך יחד עם זאת חשוב מאוד בעת הזו לא לאבד שליטה ולמרות החשש שקיים בתוך הלב זו העת להרגיע, לעודד ולא לתת לחוסר הודאות להסיט אתכם משווי משקלכם הרגשי. אצל חלקכם קיימת דאגה ולא מעט חשש עקב המצב הכלכלי אולם דווקא בעת הזו צצים הזדמנויות ליצירת רווחים כספיים עתידיים במידה ותשכילו למנף את ההזדמנויות הללו לידי תכלית ועשייה תוכלו ב"ה להפיק רווחים נאים מתוך המצב הקיים. באופן כללי: למרות הבלגן שמתרחש מסביב זהו שבוע חיובי הפגנת בגרות ואחריות יעזרו לכם להעניק תחושת ביטחון לסובבים אתכם. עבודה: לאלו מכם שעדיין מחזקים בעבודתם מראה הקלף על שבוע עמוס וגדוש שידרוש מכם הפגנת מקצועיות ויכולת מנהיגות. זוגיות: דווקא כעת בימי קורונה חשוב לתת לזוגיות שלכם את הבסיס הנכון ליצירת הרמוניה שיתופית. כבר הסכמנו שיש לכם מיליון סיבות להיות בלחץ אך עדין אין זה אומר שהפן הזוגי צריך לשלם את החשבון על כך. נסו גם כעת להפגין יצירתיות ותנו לזוגיות שלכם לבוא לידי ביטוי חיובי גם בימים אלו. טיפ לשבוע טוב יותר בימי קורונה: היעדר היכולת של מרבית בני האדם להתמודד עם חוסר הוודאות שכרוך במצב הקיים במציאות הנוכחית שלנו, מעורר דאגות, שמובילות לחרדות, לדיכאון ולפגיעה אנושה ביכולת התפקוד היומיומית. יש מספר דרכים שבהם נוכל להחזיר את הרוגע לחיינו כמו למשל: שימוש בדמיון מודרך, עשיית ספורט, ואימוץ של חשיבה חיובית. גם תפילה ואמונה יש בכוחם להשיב את הנפש ואת הביטחון. קריאת המזמור "אנא בכוח"  תוך כדי ייחודו למצב הקיים, יש בכוחו לחולל נפלאות ולהביא לשיפור בכול תחום ובכול עניין. נסו וב"ה לא תצטערו!! שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

 

הכוונה רוחנית: הגאווה היא המכשול הגדול ביותר שמעכב אותנו מלהגיע לחוכמה. חכמינו אומרים: "איזהו חכם? הלומד מכל אדם" (משנה, אבות ד, א) – בעלי הגאווה אינם מסוגלים ללמוד מן האחרים, ואם כך, איך יוכלו להגיע אל החכמה?!

"יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי."

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי."

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן…

תָרולוגיה – לראות את העבר, להבין את הווה ולברוא את עתיד…תרולוגיה תורת קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית מבית מדרשו של עוזי הכוהן..

ב"ה לכול שאלה תשובה.!!