"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

יעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט בעזרת השם לכול שאלה תשובה..
יעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט בעזרת השם לכול שאלה תשובה..

מזל שור – הקלף השבועי !!!

 במסורת היהודית מתייחס מזל שור אל חודש אייר.

תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין 27/03/20 ועד 02/04/20

מלכת המטבעות הקלף השבועי מזל שור

שור: הקלף השבועי של בני מזל שור מלמד על כך שמהותו של השבוע הקרוב, חומרית במהותה. אצל חלקכם קיימת דאגה ולא מעט חשש עקב המצב הכלכלי אולם דווקא בעת הזו צצים הזדמנויות ליצירת רווחים כספיים עתידיים במידה ותשכילו למנף את ההזדמנויות הללו לידי תכלית ועשייה תוכלו ב"ה להפיק רווחים נאים מתוך המצב הקיים. באופן כללי: זהו שבוע חיובי. נכון שמפלס הדאגה עולה אך יחד עם זאת חשוב בעת הזו להפגין התנהגות בוגרת ואחרית הן במישור הכספי והן במישור האישי. בבית: נושאים שקשורים בבריאות הגוף, אסתטיקה גופנית ואורח חיים מעסקים אתכם. חשוב לזכור שדווקא כעת בעת של בידוד וישיבה מרובה בבית, חשוב למצוא את הדרך לשמור על בריאות הגוף ותזונה נכונה. זוגיות: זהו שבוע טוב לתת לזוגיות שלכם את מנת תשומת הלב שהיא זקוקה לה. נכון שכעת אין הרבה חשק לכך אך חשוב לזכור שלעתים יש להתגבר מעל רגשות אי החשק ולעשות את הדבר הנכון. חיבור זוגי תקין, ייתן לכם את הכוח להמשיך ולפעול מתוך מקום יציב יותר. עבודה: את אלו מכם שעדיין נמצאים במקום עבודתם מנחה הקלף השבועי לנהוג באחריות ומסירות. למרות העומס הרב, זהו שבוע טוב להגדיל ראש, להוביל ולקחת אחריות. טיפ לשבוע טוב יותר בימי קורונה: היעדר היכולת של מרבית בני האדם להתמודד עם חוסר הוודאות שכרוך במצב הקיים במציאות הנוכחית שלנו, מעורר דאגות, שמובילות לחרדות, לדיכאון ולפגיעה אנושה ביכולת התפקוד היומיומית. יש מספר דרכים שבהם נוכל להחזיר את הרוגע לחיינו כמו למשל: שימוש בדמיון מודרך, עשיית ספורט, ואימוץ של חשיבה חיובית. גם תפילה ואמונה יש בכוחם להשיב את הנפש ואת הביטחון. קריאת המזמור "אנא בכוח"  תוך כדי ייחודו למצב הקיים, יש בכוחו לחולל נפלאות ולהביא לשיפור בכול תחום ובכול עניין. נסו וב"ה לא תצטערו!! שבוע טוב ואלוהים אתכם!!

 

הכוונה רוחנית: מיהו אומלל? ומיהו מאושר? אומלל, הוא אדם המצטער את צער האתמול ודואג את דאגת המחר. מאושר, הוא אדם השמח על האתמול וסומך על הבורא יתברך ובטוח בו בכל הנוגע למחר.

"יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי."

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי."

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן…