ת ר ו ל ו ג י ה -  תורת התורה להיות השפיץ של המיסטיקה היהודית תרולוגיה - ללמוד איך הופכים כול חושך לאור וכול רע לרע. תרולוגיה – ללמוד איך הופכים כול חושך לאור וכול רע לרע.

תָרולוגיה, ללמוד איך לצאת מעבדות לחירות, תָרולוגיה, ללמוד כיצד עוברים משואה לישועה, תָרולוגיה, ללמוד מהי הדרך לצאת מגולה לגאולה..

בואו ללמוד תרולוגיה, תורת קלפי הטארוט על פי הקבלה ורוח הגישה היהודית.

הגישה היהודית מלמדת שדרך ארץ קודמת לכול תורה. מכוון שכך, לימודי תרולוגיה מורכבים משני קורסים שמשולבים זה בזה וביחד הופכים לחטיבה אחת רבת עוצמה שמעניקה לאוחזים בה את הידע וההבנה כיצד להפוך את עצמם למשולים בכול המתרחש סביבם. ובכך להביא לידי ביטוי והגשמה כל שאיפה, רצון או מטרה שליבם חפץ.

השלב הראשון: תורהלוגיה – "דרך ארץ": קורס הבסיס הוא מודעות עצמית ברוח הגישה היהודית. (לא ניתן ללמוד תרולוגיה ללא קורס הבסיס של מודעות עצמית בגישה יהודית. אך מומלץ ללמוד מודעות עצמית בגישה יהודית כקורס בפני עצמו ללא שילובם של הקלפים)

השלב השני: תרולוגיה –  הכרת עולמם הקסום של קלפי הטארוט. בהתאמה ובהתאם לרוח הגישה היהודית שבבסיסה האמונה שאנו אדונים לגורלנו.  

השילוב המופלא של חוכמת התודעה היהודית שבבסיסה מוסר ודרך ארץ שקדמו לתורה, ביחד עם תורת קלפי הטארוט על התובנות והמסרים שגלומים בהם, יוצר שיטה ודרך חיים (תורהלוגיה +תרולוגיה) שמאפשרת למשתמש בה, ליצור מציאות חיים שעולה על כול דמיון.  

דברים שחשוב לדעת!!

קורס להכשרת יועצים בתרולוגיה ובקלפי הטארוט-דברים שחשוב לדעת

קורס להכשרת יועצים בתרולוגיה ובקלפי הטארוט-דברים שחשוב לדעת

כמו שלא כול אחד מתאים להיות נגר או טבח או טייס. ולא כול אחד נועד להיות רופא, שחקן כדורגל או צייר, כך לא כול אחד נועד או יכול ללמוד תרולוגיה. למעשה התרולוגיה צריכה לבחור בכם כדי להיות לנציגיה. ומכיוון שכספכם וזמנכם יקרים לי, התנאי המרכזי לכניסה לקורס, הוא מבדק תרולוגי קצר בן שלושה שלבים שבו נבדוק ביחד באמצעות התרולוגיה וקלפי הטארוט, האם כדי ונכון בעבורכם להשקיע את זמנכם וכספכם בלימודי תרולוגיה?. או שלחילופין, הועיד לכם בורא עולם נתיב וגורל אחר שבו תפיקו את מלוא התועלת מעצמכם וממה שלמדתם. 

משך הקורס 12 חודשים. זהו מפגש שבועי מעניין ומרתק בן שעתיים! מורכבות הקורס מחייבת למידה בקבוצה קטנה ומגובשת. בנוסף על הקורס והלמידה הקבוצתיות, יש אפשרות ללמוד תרולוגיה באופן פרטני, במפגשים אישיים אחד על אחד . הלימוד הפרטני , זו חוויה מעצימה ומכוננת שקשה לתארה במילים. הלימוד הפרטני מותאם באופן אישי  לצרכים ולמקצב הפרטי שלכם. לפרטים נוספים על מפגשי למידה אישיים אחד על אחד ועל הקורס הקבוצתי, חייגו אלי 0523646914 ואשמח לספר לכם עוד.

תחזית שנתית ל - 12 המזלות מתכון לשנה טובה יותר. להפוך חושך לאור ומר למתוק תרולוגיה לברוא מחר טוב יותר