"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

 "הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

"הטו אזנכם ולכו אלישמעו ותחי נפשכם".

תורה-לוגיה - תורת התורה - מודעות עצמית על פי רוח הגישה היהודית
תורה-לוגיה - תורת התורה - מודעות עצמית על פי רוח הגישה היהודית

יעוץ רוחני מרחוק

 

תרולוגיה היא ראיית הנולד שלא מתוך נבואה או כוח מיסטי, אלא מתוך מחשבה לוגית, כוללת ומעמיקה שיוצרת ידע, חוכמה וראייה מפוקחת וצלולה שמאפשרת להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק.

"דאגה בלב איש ישיחנה" כך אמר והמליץ שלמה המלך החכם באדם…. לכולנו יש טלפון (לפחות אחד), וכולנו צריכים מעת לעת להתייעץ עם מישהו שיכול לעזור לנו בעת משבר ולתת לנו מענה שיאיר את דרכנו  הן כעזרה ראשונה שיכולה להקל באופן מידי על בעיה דחופה והן במתן עצה טובה והכוונה ממוקדת על בסיס קבוע כמו למשל שיחה שמתקיימת אחת לחודש ושיש בכוחה להשפיע על חייכם לטובה.  בדיוק כאן נכנסת לתמונה הטלטארוטתרפיה – ייעוץ תרולוגי מרחוק בעזרת הטלפון או המחשב !!! יעוץ דרך הטלפון הוא שירות יעיל ומהיר בנושא נקודתי וממוקד שמטרתו לטפל, לבאר ולהאיר משהו שמפריע לכם בעת הזו ממש ושבו אתם זקוקים לסיוע ענייני, מעשי ורגשי. הייעוץ הטלפוני בקלפי הטארוט, נעשה מכל מקום ולכול מקום בעולם וכמעט בכל שעה משעות היום והערב.  בתנאים הכי נוחים, מהספה בבית, מהמשרד, מבית הקפה וכול מקום שבו תבחרו לערוך את השיחה.

למי זה מתאים

לכל אדם שזקוק לסיוע ולהכוונה מהירה ואין לו זמן להמתין לתאום מפגש בעוד מספר ימים

אם אתם נמצאים רחוק, בחו"ל ואין לכם את האפשרות להגיע למפגש פנים אל פנים

אם אתם לא זקוקים לתהליך ממושך אלא לעזרה נקודתית בנושא ממוקד שמטריד אותכם

לכול אדם שרוצה לשמוע דעה נוספת ואובייקטיבית מגורם מקצועי, אמין ועתיר ניסיון

לכול אדם שנמצא בפרשת דרכים, שחש צורך בהקשבה ובסיעור מוחות שיוביל ב"ה לשינוי וזאת מבלי להיחשף באופן פיזי.

לכול מי שיש לו מגבילה פיזית שמונעת ממנו להגיע למפגש פנים אל פנים, כמו למשל: מחלה חלילה, נחות, פציעה או שהייה במקום סגור כמו בסיס צבאי, בית חולים או כלא . 

תרולוגיה

תרולוגיה מודעות עצמית ברוח הגישה היהודית בעזרת קלפי הטארוט

חברים, גילוי נאות – ייעוץ תרולוגי בטלפון הוא טוב, ממצא ומעיל וללא כול ספק יש לו איכויות רבות שמאפשרות לנועץ לקבל תשובות ולפעול במהירות בנחישות. הייעוץ מרחוק, הוא בהחלט הדבר הבאה. הקלות, הנוחות והזמינות הן בהחלט גורם מפתה שגורם לרבים לבחור בייעוץ מרחוק אך חשוב לזכור!! עדין אין כמו ייעוץ תרולוגי שנערך פנים אל פנים. ביעוץ שכזה שבו אנו נפגשים באופן פיזי, יש לנו  כלים נוספים כמו למשל: מצח, עיניים, כפות ידיים, הילה ושפת גוף שמאפשרים לתרולוג המומחה להעמיק את חקירתו ובכך לקבל בעבורכם תשובות ומסרים ברבדים גבוהים יותר שיכולים להאיר את כול הפינות החשוכות. ושוב חשוב לציין שלייעוץ מרחוק שנעשה בעזרת המחשב/מייל/סקייפ או באמצעות הטלפון, יש יעילות מוכחת וזאת מכוון שרבים מבין לקוחותיי הטלפונים הגיעו  לבסוף לפגישה אישית שלאחריה הם בוחרים להמשיך ולהיעזר בייעוץ התרולוגי בשני המשורים הן ייעוץ מרחוק בטלפון או במחשב ומעת לעת גם פגישה נעימה ב 4 עיניים.  ובלי שום קשר אני מאוד אוהב לארח הקפה שלי מתוק והחיוך שלי חם  (או אולי זה הפוך ) וכדאי בהחלט לעשות את המאמץ הדרוש ולהגיע גם לפגישה ב – 4 עיניים. ועד אז אתם לא לבד אם אתם חשים צורך בהקשבה, מחפשים תשובה, עצה טובה תרימו טלפון חייגו ל –  052-3646914 ובעזרת השם תמיד אהיה לימינכם. שאו ברכה ואלוהים אתכם!! 

תרולוגיה להפוך כול חושך לאור וכול מר למתוק

כיצד זה מתבצע?  – הייעוץ הטלפוני נערך במשך 30 דקות – בעלות של 250 ש"ח בלבד(ניתן להרחיב את היעוץ ל-60 דקות בעלות של 450 ש"ח בלבד!!) התשלום מתבצע בהעברה בנקאית. היום ניתן בלחיצת כפתור או בשיחת טלפון קצרה למוקד הבנק לבצע העברה כספית בין חשבונות בנקים במהירות וביעילות. אין צורך לחשוף את מספר כרטיס האשראי אישי שלכם ואין צורך לחשוש שמישהו יעשה שימוש לא נאות בפרטים שלכם. העברה בנקאית דרך המחשב האישי או העברה כספית באמצעות הסמרטפון והטלפון הנייד מאפשרת לכם לקבל שירות מהיר זמין, בטוח ונוח בלחיצת כפתור ובכול שעה משעות היום. למי מכם שיש חשבון PEYPAL ניתן לשלם גם באמצעותולשאלות נוספות על מעלותיו של הייעוץ הרוחני מרחוק, חייגו ואשמח להשיב על כול שאלה

יעוץ והכוונה בעזרת קלפי הטארוט ועל פי רוח הגישה היהודית!! ב"ה על כול שאלה תשובה!! 0523646914

 "כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

שאו ברכה ואלוהים אתכם!!

052-3646914

תָרולוגיה להיות לטהורים, שמחים וקדושים…

ייעוץ והכוונה בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט! ב"ה על כול שאלה תשובה.. חייגו 0523646914

תָרולוגיה להפוך חושך לאור, מר למתוק ועופרת לזהב… 0523646914