"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי".

"הטו אזנכם ולכו אלישמעו ותחי נפשכם".

 

תחזית תרולוגית שנתית
תרולוגיה - מודעות עצמית על פי רוח הגישה היהודית בעזרת קלפי הטארוט

מה זה תָרולוגיה??

תשובה: תָרולוגיה – מודעות עצמית על פי רוח הגישה היהודית בעזרת קלפי הטארוט…

 "וְנָבִא, לְבַב חָכְמָה" (תהילים) כלומר: חכם עדיף מנביא – התרולוגיה היא תורה עתיקה שעתידה עוד לפנייה. התרולוגיה תורת קלפי הטארוט לפי המקורות הקבליים וכחמת התודעה והגישה היהודית, היא למעשה, ראיית הנולד שלא מתוך נבואה או כוח מיסטי, אלא מתוך מחשבה לוגית, כוללת ומעמיקה שיוצרת ידע, חוכמה וראייה מפוקחת וצלולה שמובילה את הנעזר בה לדרך המלך.

ביהדות הדגש הוא באיסור על חיזוי העתיד ולא על ראייתו. יש הבדל גדול בין לחזות מה יהיה – להתנבא (לצערי, זהו השימוש המקובל בקלפים) לבין לראות ולדעת בוודאות מה יהיה ולא מכוח נבואה, אלה מכוח בריאה, יצירה ועשייה מושכלת של כחומה, בינה ודעת שהם שלושת הספרות העליונות בעשר הספרות של עץ החיים הקבלי. במילים פשוטות יותר: לראות את הנולד (מה שעתיד להיות) כתוצאה מכל מעשה שעושים. הנולד – אין פירושו מה שעתיד לקרות בעתיד. אלה, את כל מה שעתיד להיוולד ולהשתלשל מן המחשבה, המילה והמעשה שעשינו הן בעבר (דע מאין באת) ושאנו עושים כעת בהווה.

התרולוגיה, היא חכמת חיים אמיתית, שנשענת ונסמכת על ודאות והיא איננה חוזה ומנחשת את העתיד. אלה מעצבת ובונה אותו כפי שאתם רוצים. ומתוך לקיחת אחריות וידיעה ברורה, מעניקה את היכולת והזכאות לכל אדם להיות תמים עם אלוהיו. ובכך, לרתום את כל כוחות הבריאה ואת עוצמת היקום לעגלת חייו! ואת הנבואה במקרה הזה, התרולוג והתרולוגיה, משאירים לשוטים.

תרולוגיה איננה קריאה קלפי טארוט. תרולוגיה היא תקשור באמצעות קלפי הטארוט מנקודת מבט יהודית שבסיסה האמונה שאין רע בא מלמעלה ושהכול לטובה. התרולוגיה לא עושה שימוש בקלפי הטארוט כדי "לנבא" מה יהיה מחר, אלא התרולוגיה עושה שימוש בקלפי הטארוט על מנת לראות מה יש בכוחנו לעשות כדי שב"ה המחר שלנו יהיה מחר מואר וטוב. למעשה תרולוגיה לא עוסקת בניחוש אלא בבריאה, יצירה ועשייה..

תרולוגיה – שיטה, תורה ודרך חיים שנסמכת על רוח הגישה היהודית שבבסיסה האמונה שיש בורא לעולם ושהכול נהיה בדברו…

המילה תרולוגיה מורכבת/ מגלמת בתוכה שני מושגים. הראשון מודעות עצמית על פי רוח הגישה היהודית והשני שימוש בתורת קלפי הטארוט ככלי להעברת המסר בין בורא עולם לנועץ על פי הקוד היהודי. שמלמד שאנו אדונים לגורלנו..

התרולוג הוא מי שלמד מודעות עצמית על פי רוח הגישה היהודית והוא מיישם את אשר למד בתוך חייו. יישום זה מאפשר לו לחיות בטבע ולהיות מעל הטבע.. כלומר להיום אדם שלמד כיצד לחבר בין רובד שמים לרובד ארץ, אדם שלמד איך להיות כלי לשם יתברך כאן בעולמות התחתונים . אדם שיצא מעבדות לחירות והוא אדון לזמן, אדם שעבר משואה לישועה והוא אדון של הממון ולא עבד שלו ואדם שעלה מגולה לגאולה וכעת הוא אדון לכול הידע שקיים והוא עושה בו שימוש נכון

תרולוגיה מכבדת את הדת עד מאוד  אך היא אינה עוסקת בדת אלא ביהדות עצמה. התרולוגיה רואה בדת כלי טוהר וקדוש שיש ביכולתו לסייע רבות להשגת חיים שלבים אך יחד עם זאת, שמירת דת לבדה, היא איננה ארובה לחיים טובים ויש לצרף לדת גם דרך ארץ וכאן נכנסת התרולוגיה לתמונה ומהווה גשר בין הדת לבין התורה… 

 "כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

שאו ברכה ואלוהים אתכם!!

052-3646914

ייעוץ תרולוגי אישי בקלפי טארוט ועל פי רוח הגישה היהודית- 

מטרת הייעוץ היא לא לנחש את העתיד, אלה לבורא אותו.  בואו ב"ה לראות את הקלפים ולהקשיב למילים,  בואו ב"ה לקשר קישורים וליצור תובנות, בואו לחוות הארה ולבצע שינוי, בואו להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק.

אתם מחפשים את שביל הזהב?

רוצים להבין מה עובר עליכם ולמה? אם גם אתם רוצים להבין למה זה קורה? ואיך ניתן לשנות? זה הזמן להגיע לייעוץ תרולוגי ולהכוונה בעזרת הקלפים. הייעוץ שיאפשר לכם להשתמש ברשות הנתונה בתבונה כדי שתוכלו בעזרת השם להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק 

אבחון זוגי בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט..

מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם? אבחון זוגי בעזרת בקלפי טארוט זו דרך מדהימה ומרתקת שמעניקה לכם את היכולת לשקף ולבחון את טיבה, איכותה וחוסנה של הזוגיות שבה אתם נמצאים. וביושר וללא משוא פנים, לעשות את כל מה שנחוץ וצריך על מנת שתהיו מאושרים. האבחון הזוגי התרולוגי . איננו נובע מחוסר שלווה בזוגיות, אלה הוא בא להעניק לבני הזוג את היכולת לא רק לשמר את השלווה שקיימת, אלה גם לחזק אותה ולהדגיש את הצד החיובי שבזוגיות שלהם

052-3646914 ייעוץ והכוונה זוגית בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט