מה זה תרולוגיה?

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות" - "יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי. - "הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי".....

"הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

מה זה תָרולוגיה??

 "וְנָבִא, לְבַב חָכְמָה" (תהילים) כלומר: חכם עדיף מנביא - התרולוגיה היא תורה עתיקה שעתידה עוד לפנייה. התרולוגיה תורת קלפי הטארוט לפי המקורות הקבליים וכחמת התודעה והגישה היהודית, היא למעשה, ראיית הנולד שלא מתוך נבואה או כוח מיסטי, אלא מתוך מחשבה לוגית, כוללת ומעמיקה שיוצרת ידע, חוכמה וראייה מפוקחת וצלולה שמובילה את הנעזר בה לדרך המלך. ביהדות הדגש הוא באיסור על חיזוי העתיד ולא על ראייתו. יש הבדל גדול בין לחזות מה יהיה - להתנבא (לצערי, זהו השימוש המקובל בקלפים) לבין לראות ולדעת בוודאות מה יהיה ולא מכוח נבואה, אלה מכוח בריאה, יצירה ועשייה מושכלת של כחומה, בינה ודעת שהם שלושת הספרות העליונות בעשר הספרות של עץ החיים הקבלי. במילים פשוטות יותר: לראות את הנולד (מה שעתיד להיות) כתוצאה מכל מעשה שעושים. הנולד - אין פירושו מה שעתיד לקרות בעתיד. אלה, את כל מה שעתיד להיוולד ולהשתלשל מן המחשבה, המילה והמעשה שעשינו הן בעבר (דע מאין באת) ושאנו עושים כעת בהווה. התרולוגיה, היא חכמת חיים אמיתית, שנשענת ונסמכת על ודאות והיא איננה חוזה ומנחשת את העתיד. אלה מעצבת ובונה אותו כפי שאתם רוצים. ומתוך לקיחת אחריות וידיעה ברורה, מעניקה את היכולת והזכאות לכל אדם להיות תמים עם אלוהיו. ובכך, לרתום את כל כוחות הבריאה ואת עוצמת היקום לעגלת חייו! ואת הנבואה במקרה הזה, התרולוג והתרולוגיה, משאירים לשוטים. 

יעוץ רוחני מרחוק בעזרת הטלפון והמחשב...
יעוץ רוחני מרחוק - סיוע תרולוגי בטלפון: 0523646914
יעוץ מרחוק
יעוץ רוחני מרחוק - סיוע תרולוגי בטלפון: 0523646914

היכולת להשתמש בתרולוגיה גם להגשת עזרה מרחוק, מיתרת ומרוקנת מכול תוכן את גורם המרחק כסיבה לאי קבלת הכוונה, עזרה והדרכה. הייעוץ מרחוק, מאפשר גם לכם ממש עכשיו להיעזר בחוכמת התרולוגיה ועוצמתם של קלפי הטארוט לקבלת הכוונה גם אם אינכם יכולים להגיע לפגישה אישית באופן פיזי, פנים אל פנים.

ייעוץ תרולוגי אישי- לראות את הקלפים ולהקשיב למילים, לקשר קישורים וליצור תובנות, לחוות הארה ולבצע שינוי.

לאתר6 חדש

מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם. אבחון זוגי בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *