ייעוץ טלפוני – הלו… הלו…. מישהו שומע אותי?

 "הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

ייעוץ רוחני מרחוק…

"דאגה בלב איש ישיחנה" כך אמר והמליץ שלמה המלך החכם באדם…. לכולנו יש טלפון (לפחות אחד), וכולנו צריכים מעת לעת להתייעץ עם מישהו שיכול לעזור לנו בעת משבר ולתת לנו מענה שיאיר את דרכנו  הן כעזרה ראשונה שיכולה להקל באופן מידי על בעיה דחופה והן במתן עצה טובה והכוונה ממוקדת על בסיס קבוע כמו למשל שיחה שמתקיימת אחת לחודש ושיש בכוחה להשפיע על חייכם לטובה.  בדיוק כאן נכנסת לתמונה הטלטארוטתרפיה – ייעוץ תרולוגי מרחוק בעזרת הטלפון או המחשב !!! יעוץ בעזרת הטלפון הוא שירות יעיל ומהיר שדן בנושא נקודתי וממוקד ומטרתו לטפל, לבאר ולהאיר משהו שמפריע לכם בעת הזו ממש ושבו אתם זקוקים לסיוע ענייני, מעשי ורגשי. הייעוץ הטלפוני בקלפי הטארוט (טלטארוטתרפיה), נעשה מכל מקום ולכול מקום בעולם וכמעט בכל שעה משעות היום והערב.  בתנאים הכי נוחים, מהספה בבית, מהמשרד, מבית הקפה וכול מקום שבו תבחרו לערוך את השיחה.

למי זה מתאים? 

לכל אדם שזקוק לסיוע ולהכוונה מהירה ואין לו זמן להמתין לתאום מפגש בעוד מספר ימים. 

אם אתם נמצאים רחוק, בחו"ל ואין לכם את האפשרות להגיע למפגש פנים אל פנים. 

אם אתם לא זקוקים לתהליך ממושך אלא לעזרה נקודתית בנושא ממוקד שמטריד אותכם. 

לכול אדם שרוצה לשמוע דעה נוספת ואובייקטיבית מגורם מקצועי, אמין ועתיר ניסיון. 

לכול אדם שנמצא בפרשת דרכים, שחש צורך בהקשבה ובסיעור מוחות שיוביל ב"ה לשינוי וזאת מבלי להיחשף באופן פיזי.

לכול מי שיש לו מגבילה פיזית שמונעת ממנו להגיע למפגש פנים אל פנים, כמו למשל: מחלה חלילה, שהייה במקום סגור כמו בסיס צבאי, בית חולים או כלא .

כיצד זה מתבצע?  – הייעוץ הטלפוני נערך במשך 30 דקות – בעלות של 250 ש"ח בלבד. (ניתן להזמין  שעת יעוץ בעלות של 450 ש"ח בלבד!!) התשלום מתבצע ביעילות, במהירות ובקלות באמצעות העברה בנקאית. היום ניתן בלחיצת כפתור דרך המחשב או בשיחת טלפון קצרה למוקד הבנק לבצע העברה כספית בין חשבונות בנקים בקלי לקלות. אין צורך לחשוף את מספר כרטיס האשראי אישי שלכם ואין צורך לחשוש שמישהו יעשה שימוש לא נאות בפרטים שלכם. העברה בנקאית דרך המחשב האישי או העברה כספית באמצעות הסמרטפון והטלפון הנייד מאפשרת לכם לקבל שירות מהיר זמין, בטוח ונוח בלחיצת כפתור ובכול שעה משעות היום. למי מכם שיש חשבון PEYPAL ניתן לשלם גם באמצעותו.

לשאלות נוספות על מעלותיו של הייעוץ הרוחני מרחוק, חייגו ואשמח להשיב על כול שאלה …

 אופציות נוספות לשימוש מרחוק בתורת התרולוגיה ובקלפי הטארוט:

מענה לשאלה בודדת של כן או לא, כדאי או לא כדאי כמו לדוגמה :

האם כדאי בעבורי לקיים מערכת יחסים רגשית בתקופה הקרובה?

או למשל האם נכון בעבורי למכור את הדירה שלי ולעבור למקום אחר?

העלות למענה לשאלה בודדת הוא 55 ש"ח בלבד.

שימו לב!!

שאלות של כן או לא הן לא שאלות שכרוכות בתהליך כל שהוא אלא שאלות נקודתיות שהתשובה עליהם היא פשוטה וקצרה: או כן או לא או כדי או לא כדאי. 

 אפשרות נוספת היא שליחת השאלה במייל וקבלת תשובה במייל חוזר . שאלות שכרוכות בתהליך כמו למשל: לאחרונה נכנס בחור חדש לחיי. האם הוא מתאים לי ומה עלי לעשות על מנת שמערכת היחסים הזו תצליח?

דוגמה נוספת: מה עלי לעשות כדי לזמן פרנסה טובה לחיי ובהקדם?

אפשרות זו הנה בעלות של 250 ₪ בלבד. והתשובה תגיע במייל.
תרולוגיה

תורת קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית – מבית מדרשו של עוזי הכוהן

איך משלמים עבור הייעוץ בקלפי הטארוט?

התשלום עבור הייעוץ מרחוק מתבצע בעזרת העברה בנקאית לחשבון בבנק איגוד שמספרו: 13/192/3438971 על שם עוזי הכוהן.

או באמצעות PayPal לכתובת שתישלח אליכם בהודעה.
פרטים ודרך ליצירת קשר..

 

בטלפון – 0523646914 – 

דרך אפליקציות במסנג'ר  או ווטסאפ

במייל: tarologia100@gmail.com
דרך דף פייסבוק: תָרולוגיה – תורת קלפי הטארוט לפי הקבלה וברוח הגישה היהודית. – עוזי הכוהן

או ליצור קשר כאן דרך האתר.

ישר כוח ואלוהים אתכם!!

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

052-3646914

"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

 "הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

"הטו אזנכם ולכו אלישמעו ותחי נפשכם".

תורה-לוגיה - תורת התורה - מודעות עצמית על פי רוח הגישה היהודית
תורה-לוגיה - תורת התורה - מודעות עצמית על פי רוח הגישה היהודית

אני מאמין!! 

תורת קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית. מבית מדרשו של עוזי הכוהן

אני מאמין שהעתיד עוד לא נקבע. אני מאמין שהעתיד הוא מה שאנו נבחר לעשות ממנו. אני מאמין ששום דבר שמתרחש בחיי איננו מתרחש כך סתם. אני מאמין שלכל דבר יש סיבה ויש תכלית. אני מאמין שאנו אדונים לגורלנו. אני מאמין שאין צרות רעות. אני מאמין שהכול כתוב אך הרשות נתונה. אני מאמין בבורא עולם. אני מאמין שהוא רחום וחנון. אני מאמין שדרך ארץ קדמה לתורה. אני מאמין שהכול נהיה בדברו. אני מאמין שאנו נבראנו ממספר רבדים: נפש, רוח, נשמה, חיה ויחידה. אני מאמין שהנשמה היא נצחית. אני מאמין שכל עוד הנר דולק אפשר עוד לתקן. אני מאמין שאפשר להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק, אני מאמין שהמהות של חיים טובים היא לדעת לבחור נכון. אני מאמין שהחיים יפים אני מאמין בעצמי .

במה אתם מאמינים ???

אני יודע שאלוהים ברא אותי, אני יודע שהוא העניק לי ברוב חסדו את היכולת להתמודד עם כול אתגרי החיים, אני יודע שאיכות חיי נמדדת על פי הבחירות אותן בחרתי לקחת. אני יודע שעל בחירות נכונות אני רואה ברכה בעמלי. -"יגעת ומצאת תאמין". אני יודע שאלוהים לא הביא אותי לעולם כדי שאסבול, אני יודע שאם רע לי, זה בגללי! ואם טוב לי זה בזכותי! הכול באחריותי בלבד! כך שאני ורק אני הוא זה הקובע את איכות חיי. אני יודע שכל קושי שאני חווה, מטרתו היא אחת! לימוד וצמיחה. אני יודע שניתן להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק, אני יודע שאפשר להפוך את העופרת לזהב, אני יודע שהאושר, הסיפוק וההצלחה אינם נחלתם של יחידי סגולה, אני יודע שאלוהים אוהב אותי. ועלי כל העת להתאמן באמונתי – לעשות תורתי אמונתי . אני יודע שעלי להיות תמים עם אלוהי.

מה אתם יודעים???

לאור כל זאת, אני מאמין שכניסתכם לאתר איננה מקרית ואני יודע שאם אתם קוראים את הדף הזה, ודאי יש לזה משמעות, תכלית וסיבה בעבורכם. אני מאמין שבורא עולם שלח אתכם לפתח ביתי. אני יודע שאלוהים אוהב אתכם. אני מאמין שאם הגעתם לכאן אלוהים מסמן לכם כי הגיעה העת לקבל תשובות על שאלות רבות שמעסיקות אתכם וטורדות את שלוותכם, הגיעה העת להתחיל ולבחור נכון, הגיע העת להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק, הגיע הזמן לחיות בשקט נפשי ובחיים ללא כעס.

כפי שאני רואה את הדברים כתוב שאנחנו צרכים להיפגש וזה כבר קרה, אתם כאן באתר! מכאן מתחילה הרשות הנתונה! מכאן המסע כבר התחיל ועכשיו הכול כבר תלוי אך ורק בכם ובבחירות ובתובנות שתבחרו לאמץ ולקחת אתכם. בכל מקרה, מטרתי האחת שתצאו מכאן עם ערך מוסף. זכרו! הכול כתוב והרשות נתונה. שימוש נכון ומושכל בזכות הבחירה וברשות הנתונה, יאפשר לכם בעזרת השם להיות זכאים ליצור לעצמכם עתיד טוב יותר בכל תחום בו תבחרו. ברוכים אתם בבואכם ואלוהים אתכם!!

 "כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

שנה טובה ואלוהים אתכם!!

052-3646914

תָרולוגיה להיות לטהורים, שמחים וקדושים…

אבחון זוגי בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט..

מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם? אבחון זוגי בעזרת בקלפי טארוט זו דרך מדהימה ומרתקת שמעניקה לכם את היכולת לשקף ולבחון את טיבה, איכותה וחוסנה של הזוגיות שבה אתם נמצאים. וביושר וללא משוא פנים, לעשות את כל מה שנחוץ וצריך על מנת שתהיו מאושרים. האבחון הזוגי התרולוגי . איננו נובע מחוסר שלווה בזוגיות, אלה הוא בא להעניק לבני הזוג את היכולת לא רק לשמר את השלווה שקיימת, אלה גם לחזק אותה ולהדגיש את הצד החיובי שבזוגיות שלהם

052-3646914 ייעוץ והכוונה זוגית בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט

ייעוץ והכוונה בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט! ב"ה על כול שאלה תשובה.. חייגו 0523646914

תָרולוגיה להפוך חושך לאור, מר למתוק ועופרת לזהב… 0523646914

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *