אבחון זוגי בעזרת קלפי הטארוט – מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם?

מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם

 

 

זוגיות, שותפות, אחווה, רעות, ידידות, אהבה

זוגיות, שותפות, אחווה, רעות, ידידות, אהבה

מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם? אבחון זוגי בעזרת בקלפי טארוט זו דרך מדהימה ומרתקת שמעניקה לכם את היכולת לשקף ולבחון את טיבה, איכותה וחוסנה של הזוגיות שבה אתם נמצאים. וביושר וללא משוא פנים, לעשות את כל מה שנחוץ וצריך על מנת שתהיו מאושרים.

תסכימו איתי שכול מערכת, ארגון, גוף או מכונה הגם כשהם פועלים ביעילות וללא תקלות, הם צרכים לעבור מעת לעת בדיקה תקופתית לשידוד, לשיפור, לשימון, החלפה של בלאי ובעת הצורך השבחה ושיפור וזאת בלא כל קשר לבעיה או תקלה ספציפית. חישבו לרגע על המכונית שלכם שלמרות שהיא בסדר, אולי היא לא חדשה ואלי כן . אך מידי שנה, במועד מסוים וקבוע צריך לעשות לרכב בדיקה תקופתית – טסט בדיקת רישוי ותקינות. ולפעמים אתם מופתעים לגלות , תוך כדי הבדיקה ליקוי או חולשה שלא ידעתם על קיומם אילו לא התרחשה הבדיקה . או למשל דוגמא נוספת, בדיקת תקופתית לשמירת  מצבנו הבריאותי וזאת ללא כל קשר למחושים או למחלה מסוימים. את הבדיקה והאבחון א נו עושים כי חלף לו הזמן והשנים עברו וחשוב לנו לדעת מה מצבנו הבריאותי? היכן עלינו לשים לב ולהשתפר, להיזהר ואולי אף באמצעות האבחון, נוכל להקדים תרופה למכה. אז אם בדיקה/אבחון תקופתי עושה טוב למכונית שלכם  וזה עשוי להציל חיים ואם אבחון תקופתי זה עושה טוב ורצוי לבריאותינו ועשוי להציל את חיינו, דמיינו לעצמכם מה יכול לעשות האבחון הזוגי בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט לזוגיות שלכם.

חשוב לדעת שהאבחון הזוגי בעזרת התרולוגיה, איננו ייעוץ זוגי (שמתרחש בעיקר בשעת משבר). האבחון הזוגי בעזרת הקלפים מיועד למי שכבר מצא את האחד שלו. לאלו שכבר נשואים או חיים בזוגיות שהיא בסה"כ טובה. כבר מספר שנים אתם יחד ואפילו יש לכם ילדים יפים וכלב, תוכי, חתול, דג או אוגר.. (מחקו את המיותר) ויש לכם גם עבודה לא רעה. נכון שהיה לכם משבר בעבר, אבל התגברתם! ואתם בחרתם להיות יחד ולכול אחד יש את מקום שלו ואתם בסדר ויש הבנה, ויש מין (נכון שאפשר קצת יותר) ויש תקשורת עם בן הזוג  וגם לאחר השנים הרבות שחלפו אתם יוצאים מידי פעם להצגה, חופשה וכו'. לכם בדיוק מיועד האבחון הזוגי בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט. לכול אותם הזוגות שאצלם בסך הכול בסדר. אימא שלי שתחיה, לימדה אותי שאין דבר יותר מסוכן משלוותם של אוהבים. האבחון הזוגי התרולוגי . איננו נובע מחוסר שלווה בזוגיות, אלה הוא בא להעניק לבני הזוג את היכולת לא רק לשמר את השלווה שקיימת, אלה גם לחזק אותה ולהדגיש את הצד החיובי שבזוגיות שלהם וזאת ברוח הזמן שחלף. אני מאמין באמונה שלמה שבזוגיות שהצד החיובי שלה חזק ומודגש די הצורך, הקשיים והבעיות שצצים במהלך הדרך מקבלים פרופורציה נכונה, והם לעולם אינם מאיימים על שלמות הזוגיות והם אינם מעיבים לאורך זמן על האושר והאהבה.

 

תרולוגיה – ייעוץ והכוונה על פי רוח הגישה היהודית

כיצד זה מתבצע?: שעה וחצי של חוויה מענגת. באווירה נעימה ועל כוס קפה נגלה ביחד מה הכי נכון, כדאי ומתאים לזוגיות שלכם. זוגיות טובה אינה נוצרת יש מאיין. יצירת חיי זוגיות ושיתוף, דורשת מאמץ רב, רצינות ונכונות להשקעה רבה שמלווה לא פעם בוויתורים הדדיים. אבחון תרולוגי זוגי באמצעות קלפי הטארוט, מאפשר לכם להתבונן על זוגיותכם במבט כולל, כך שהתהליך הזוגי כולו יהיה פרוש לנגד עיניכם. כך נוכל יחדיו לזהות ולטפל בעכבות ונקודות חולשה עתידיות אשר מסוגלות להעיב על איכות הקשר ולפגום בתחושת הביחד שאליה כולנו שואפים. עלות האבחון – 600 ש"ח בלבד! לפרטים נוספים על האבחון הזוגי בתרולוגיה ובקלפי הטארוט חייגו אלי 0523646914 ואשמח לספר לכם עוד…

תורת קלפי הטארוט על פי רוח הגישה היהודית – מבית מדרשו של עוזי הכוהן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *