אני מאמין !!

אני מאמין1

"הטו אזנכם ולכו אלי, שמעו ותחי נפשכם".

אני מאמין!!

אני מאמין שהעתיד עוד לא נקבע. אני מאמין שהעתיד הוא מה שאנו נבחר לעשות ממנו. אני מאמין ששום דבר שמתרחש בחיי איננו מתרחש כך סתם. אני מאמין שלכל דבר יש סיבה ויש תכלית. אני מאמין שאנו אדונים לגורלנו. אני מאמין שאין צרות רעות. אני מאמין שהכול כתוב אך הרשות נתונה. אני מאמין בבורא עולם. אני מאמין שהוא רחום וחנון. אני מאמין שדרך ארץ קדמה לתורה. אני מאמין שהכול נהיה בדברו. אני מאמין שאנו נבראנו ממספר רבדים: נפש, רוח, נשמה, חיה ויחידה. אני מאמין שהנשמה היא נצחית. אני מאמין שכל עוד הנר דולק אפשר עוד לתקן. אני מאמין שאפשר להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק, אני מאמין שהמהות של חיים טובים היא לדעת לבחור נכון. אני מאמין שהחיים יפים אני מאמין בעצמי .

במה אתם מאמינים ???

אני יודע שאלוהים ברא אותי, אני יודע שהוא העניק לי ברוב חסדו את היכולת להתמודד עם כול אתגרי החיים, אני יודע שאיכות חיי נמדדת על פי הבחירות אותן בחרתי לקחת. אני יודע שעל בחירות נכונות אני רואה ברכה בעמלי. -"יגעת ומצאת תאמין". אני יודע שאלוהים לא הביא אותי לעולם כדי שאסבול, אני יודע שאם רע לי, זה בגללי! ואם טוב לי זה בזכותי! הכול באחריותי בלבד! כך שאני ורק אני הוא זה הקובע את איכות חיי. אני יודע שכל קושי שאני חווה, מטרתו היא אחת! לימוד וצמיחה. אני יודע שניתן להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק, אני יודע שאפשר להפוך את העופרת לזהב, אני יודע שהאושר, הסיפוק וההצלחה אינם נחלתם של יחידי סגולה, אני יודע שאלוהים אוהב אותי. ועלי כל העת להתאמן באמונתי – לעשות תורתי אמונתי . אני יודע שעלי להיות תמים עם אלוהי.

מה אתם יודעים???

לאור כל זאת, אני מאמין שכניסתכם לאתר איננה מקרית ואני יודע שאם אתם קוראים את הדף הזה, ודאי יש לזה משמעות, תכלית וסיבה בעבורכם. אני מאמין שבורא עולם שלח אתכם לפתח ביתי. אני יודע שאלוהים אוהב אתכם. אני מאמין שאם הגעתם לכאן אלוהים מסמן לכם כי הגיעה העת לקבל תשובות על שאלות רבות שמעסיקות אתכם וטורדות את שלוותכם. הגיעה העת להתחיל ולבחור נכון. . .

כפי שאני רואה את הדברים כתוב שאנחנו צרכים להיפגש וזה כבר קרה, אתם כאן באתר! מכאן מתחילה הרשות הנתונה! מכאן המסע כבר התחיל ועכשיו הכול כבר תלוי אך ורק בכם ובבחירות ובתובנות שתבחרו לאמץ ולקחת אתכם. בכל מקרה, מטרתי האחת שתצאו מכאן עם ערך מוסף. זכרו! הכול כתוב והרשות נתונה. שימוש נכון ומושכל בזכות הבחירה וברשות הנתונה, יאפשר לכם בעזרת השם להיות זכאים ליצור לעצמכם עתיד טוב יותר בכל תחום בו תבחרו. ברוכים תהיו ואלוהים אתכם!!

 

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות""יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי""הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"ברוכים תהיו ואלוהים אתכם!! בשלווה, בענווה וברוח טובהעוזי הכוהן052-3646914

 

בראשית
ויהי אור
אותיות
תנך
יונים.jpg1
תרולוגיה-פרפר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *