למי מתאים הייעוץ התרולוגי ?

"יְבָרֶכְם ה' וְיִשְׁמֶרְכם. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וִיחֻנֵּכםָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיכםָ וְיַשֵּׂם לְכם שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם".

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

 "הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

"הטו אזנכם ולכו אלישמעו ותחי נפשכם".

תורה-לוגיה - תורת התורה - מודעות עצמית על פי רוח הגישה היהודית
תורה-לוגיה - תורת התורה - מודעות עצמית על פי רוח הגישה היהודית

למי מתאים הייעוץ התָרולוגי בקלפי הטארוט??

הייעוץ התָרולוגי בקלפי הטארוט מתאים לכל מי שרוצה ללמוד איך הופכים חושך לאור, מר למתוק ועופרת לזהב. לכול מי  שמחפש להבין ולהכיר את עצמו יותר ולהגיע לחיים טובים יותר במימוש עצמי, זוגיות, קריירה ועוד… לכל מי שמחפש משמעות ותוכן בתהליך הקיום. לכל מי שרוצה ליצור ולברוא את העתיד ולא לנחש אותו. לכל מי שרוצה לדעת כיצד להתחבר אל הניצוץ האלוקי שקיים בתוכו ולהבין מה אלוהים רוצה? לכל מי שרוצה לדעת איך לחיות בעולם הזה מבלי לפחד כלל.  לכול מי שרוצה לדעת איך לבחור נכון!! לכל מי שרוצה לדעת כיצד להשתמש ברשות הנתונה כדי ליצור לעצמו עתיד טוב יותר. לכל מי שמעוניין ללמוד ולסגל את היכולת לשנות את מה שכתוב בעזרת שימוש נכון ברשות הנתונה. לכול מי שרוצה מעז להוציא מתוק. לכל מי שרוצה להבין למה דברים קורים? ולקבל מענה לשאלת מיליון הדולר… למה?, (למה זה קורה לי?). לכול מי שרוצה לצאת מעבדות לחירות, לכל מי שרוצה צאת משואה לישועה, ולכל מי שרוצה לצאת מגולה לגאולה…הייעוץ התרולוגי בקלפי טארוט מתאים לכל מי שרוצה להתאהב בעצמו ובאחרים, לכל מי שיש נשמה באפו….

 "כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

בענווה, בשלווה וברוח טובה

עוזי הכוהן

שאו ברכה ואלוהים אתכם!!

052-3646914

תָרולוגיה להיות לטהורים, שמחים וקדושים…

אבחון זוגי בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט..

מה אומרת התרולוגיה על הזוגיות שלכם? אבחון זוגי בעזרת בקלפי טארוט זו דרך מדהימה ומרתקת שמעניקה לכם את היכולת לשקף ולבחון את טיבה, איכותה וחוסנה של הזוגיות שבה אתם נמצאים. וביושר וללא משוא פנים, לעשות את כל מה שנחוץ וצריך על מנת שתהיו מאושרים. האבחון הזוגי התרולוגי . איננו נובע מחוסר שלווה בזוגיות, אלה הוא בא להעניק לבני הזוג את היכולת לא רק לשמר את השלווה שקיימת, אלה גם לחזק אותה ולהדגיש את הצד החיובי שבזוגיות שלהם

052-3646914 ייעוץ והכוונה זוגית בעזרת התָרולוגיה וקלפי הטארוט

ייעוץ והכוונה בעזרת התרולוגיה וקלפי הטארוט! ב"ה על כול שאלה תשובה.. חייגו 0523646914

תָרולוגיה להפוך חושך לאור, מר למתוק ועופרת לזהב… 0523646914

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *